Restfulness – odpoczynek pełnowartościowy

Unikalny warsztat online służący doświadczeniu pełnowartościowego odpoczynku i wypracowaniu wspierających codziennych nawyków.

08/03/2023 - 19/03/2023
Online
249 PLN

Współczesne tempo życia związane z konsumpcją ogromnej ilości zarówno pozytywnych jak i negatywnych wrażeń i treści często powoduje przemęczenie i rozdrażnienie.

Bezsenność, deficyt uważności, kotłujące się w głowie myśli i wątpliwości towarzyszą nam coraz częściej.

Odpoczynku od nadmiaru wrażeń często szukamy… w kolejnych wrażeniach. W weekendowych imprezach, nocach z serialami, bezrefleksyjnym skrolowaniu ekranu smartfona. Nierzadko też sama medytacja czy regularne bieganie nie wystarczają by nie czuć codziennego zmęczenia.

Pełnowartościowy odpoczynek regeneruje ciało i układ nerwowy, przywraca kreatywność, optymizm, zdrowie, polepsza samopoczucie i przywraca kontakt z samym sobą, tym co dla nas ważne, pomagając podjąć wspierające nas decyzje.

Restfulness to warsztat dający pogłębiony odpoczynek i pozwalający złapać swój własny rytm.

Podczas warsztatu dbamy o odpoczynek na trzech płaszczyznach:

  • wspierający styl życia,
  • medytacja
  • oraz zgoda na siebie.

Brak lub dysproporcja w tych trzech jakościach może prowadzić do chronicznego zmęczenia, które wymienia się jako możliwą przyczynę powstawania licznych chorób w tym także depresji. Właściwe współdziałanie tych trzech faktorów zwiększa szansę na zadowolenie z codzienności.

Całość, co bardzo ważne, nie wymaga rewolucji (która z reguły kończy się szybko) w codziennym funkcjonowaniu, a daje stosowalną korektę możliwą do wdrożenia od razu.

Na warsztat składają się:

  • autorskie procesy dające możliwość wglądu w swoje nawyki i postawy związane z odpoczynkiem/zmęczeniem
  • stosowalne zalecenia dotyczące snu, diety i ruchu
  • świeckie medytacje
  • wiedza dotycząca pełnowartościowego odpoczynku
  • narzędzia do praktykowania samoakceptacji
  • sesje pytań i odpowiedzi

Bardzo głęboki odpoczynek sprzyja polepszeniu kontaktu ze sobą, specjalnie zaś dobrane medytacje i procesy rozwojowe służą pogłębieniu odpoczynku.

Celem warsztatu oprócz odpoczynku i dobrze spędzonego czasu jest wyniesienie praktycznej wiedzy na temat codziennego funkcjonowania we wspierający dla siebie sposób.

Kurs prowadzony jest z humorem, autentycznością i bez narzucania zewnętrznej ideologii oraz adresowany jest dla ludzi żyjących między obowiązkami, Netflixem, a pasjami 🙂

Nadchodząca marcowa edycja jest formatem uzupełnionym, a także dłuższym niż poprzednie.

Prowadzący Michał Niewęgłowski

Autor ksiązki „Polubić poniedziałki” (wyd. Zwierciadło), twórca pierwszej polskiej aplikacji mobilnej z medytacjami i psychoedukacją: Intů (220tys. pobrań). Medytuje od 20 lat, od 14 prowadzi warsztaty
medytacyjno – terapeutyczne w Polsce i Europie. Jego działania dotyczą wszystkich grup społecznych, od więzień i poprawczaków (np. w Lizbonie dla najbardziej niebezpiecznych nastolatek), poprzez
warsztaty otwarte, w tym dla młodzieży szkolnej i studentów, aż po szkolenia biznesowe. Inicjator i główny organizator festiwalu Kazimiernikejszyn w Kazimierzu Dolnym. Autor serii video 'Mówca Demotywacyjny”. Absolwent kierunku Zdrowie publiczne (SWPS – Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Warszawa). Tata dwóch przecórek. Lubi lubić ludzi.

Termin:

Start: 8 marca

Koniec: 19 marca

Kurs rozłożony jest na 6 spotkań plus jedno bonusowe spotkanie follow up (dni sesji – 8,10,12,14,16,19 i bonusowe 21) Spotkania online o godzinie 19:30 będą zapisane i będzie można obejrzeć także później.

Cena kursu: 249zł

Cena ZAWIERA kod na miesięczny dostęp do aplikacji INTU. Osoby posiadające już abonament INTU – 10% zniżki.

Numer konta do wpłat:

Atman Agency sp zoo

08 1050 1025 1000 0090 8174 3479

tytułem „Restfulness marzec”

Jeśli chcesz być na bieżąco pytaj o co chcesz: intuwarsztaty@gmail.com 

Newsletter, który prawdę Ci powie.

Zapisując się na newsletter akceptujesz naszą politykę prywatności.
Będziemy się odzywać mniej więcej raz na miesiąc. Możesz zrezygnować w każdej chwili.