Yes Plus Cisza

Specjalna edycja łącząca Yes Plus z Kursem Ciszy.

22/11/2021 - 28/11/2021
Centrum Promocji Zdrowia, Taraska, k/Sulejowa
2210 - 2410 PLN

Yes Plus

To dynamiczny kurs bazujący na: intensywnych ćwiczeniach oddechowych, medytacji, głębokich procesach introspektywnych oraz zabawie. Formuła kursu pozwala wsłuchać się w siebie, zresetować „system” i doładować baterie.
 

Kurs Ciszy

To kilkudniowa wyciszająca wyprawa w głąb spokoju umysłu. Dzięki specjalnym zaawansowanym medytacjom, (procesom występującym tylko na tym kursie) CISZA jest utrzymana w formule przyjaznego odosobnienia medytacyjnego połączona z praktyką „ciszy” czyli zachowaniu milczenia przez parę dni.
 
CISZA to również wolności od cyfrowego rozproszenia na rzecz regenerującego kontaktu z przyrodą.
Oba kursy są odpowiednie zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Każdy z tych kursów to bardzo duża dawka wspierającej energii i „wytchnienie” dla układu nerwowego.
 

Yes Pus Cisza

To unikalna kompozycja łącząca zalety obu tych kursów. Dzięki połączeniu tych dwóch kursów doświadczamy jedynej w swoim rodzaju podróży w głąb siebie pozbywając się napięć i odzyskując klarowność umysłu. Taki łączony format organizujemy tylko raz na parę lat. Zapraszamy Was już dzisiaj na to unikalne doświadczenie. Rekomendujemy Wam najbardziej kurs YES PLUS CISZA, choć można wziąć udział w samym YES PLUS lub w samej CISZY*
 
Kurs CISZY jest przeznaczony SZCZEGÓLNIE dla absolwentów YES PLUS i będzie prowadzony w tym duchu.
 
A przede wszystkim, co bardzo ważne, kurs CISZY poprowadzi Kiran Byrt, jeden z najbardziej doświadczonych nauczycieli, prowadzący kursy zaawansowane od 30 lat, ceniony za swój autentyzm, naturalność, poczucie humoru i głębię. Kursy CISZY z Kiranem to klasa sama w sobie.
 

Opinie:

„Doświadczenie tego kursu sprawiło, że zmieniłem patrzenie na życie. To była wyjątkowa, budująca i bardzo wartościowa praca nad sobą. Czuję, że moja głowa jest czysta i świeża.”
Damian, programista
 
 
„Najbardziej autentyczne, unikalne doświadczenie w moim życiu. Święto miłości i akceptacji. I mądrości. Prawdziwej, a nie naciąganej i przeintelektualizowanej”
Natalia, psycholożka
 
 
„Życzę każdemu z całego serca miał możliwość pojawienia się na tym kursie. Jest to pięknie doświadczenie, które poszerza wszystkie horyzonty”
Maciek, manager
 
 

Prowadzący Ciszę:

Kiran Byrt: jeden z najbardziej doświadczonych nauczycieli medytacji. Prowadzi kursy od ponad 30 lat na całym świecie. Jest zadedykowany temu w pełni, a swój czas dzieli między prowadzenie kursów zaawansowanych, a swoją rodzinę z którą mieszka w Norwegii. Naturalny, głęboki, życzliwy, normalny. Słynie z tego, że pamięta swoich kursantów nawet po latach. Kurs będzie prowadził w języku angielskim, będzie tłumaczenie.
 
 

Informacje

Pytania logistyczne i finansowe:
Pytania o kurs: karpnie@gmail.com
 
Przewidujemy trzy opcje uczestnictwa
 

1. YES PLUS CISZA ( tą opcję rekomendujemy najbardziej;) 

2. tylko YES PLUS 

3. tylko CISZA 

 

Ceny

zależna od wybranej opcji i rodzaju zakwaterowania.
PROMOCJA (DO 15 LIPCA) Po wygaśnięciu promocji + 200 zł
 

pakiet nr 1

yes plus cisza,
dla osoby nowej 18-45 lata
całość = 2410 zł / pokój 3 osobowy
 

pakiet nr 2

yes plus cisza
dla nowych studentów z ważną legitymacją do 26 roku życia:
całość = 2310 zł / pokój 3 osobowy
 

pakiet nr 3

yes plus cisza
dla osoby powtarzającej 18-45 lata
całość = 2210 zł / pokój 3 osobowy
 
 
Uwaga 🙂
resztę opcji szczegółowo opisuje FORMULARZ, do którego link znajduje się poniżej.
 

Newsletter, który prawdę Ci powie.

Zapisując się na newsletter akceptujesz naszą politykę prywatności.
Będziemy się odzywać mniej więcej raz na miesiąc. Możesz zrezygnować w każdej chwili.